Kargo ve Teslimat Şartları

100 TL. ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZDİR. 100 TL'den az siparişler için kargo ücreti 10 TL. olup,Satın alınan ürüne ve teslimat adresine bakılmaksınız sabit kargo ücreti[10 TL] uygulanmakta ve teslimatta ayrıca herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

Siparişiniz 1 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo veya kendi araçlarımızla [İstanbul İçi] adresinize teslim edilmektedir.Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il,ilçe,belde ve köylere gönderi yapmaktayız. Siparişinizi takiben teslimat süreci başlamakta,İl merkezlerindeki adreslere teslimatlar 1-2 iş günü, en uzak bölgeye 3 iş gününü aşmamak üzere ulaştırılmaktadır

Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde[İlçe,Kasaba,ve Köy] kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanmakta ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

İSTANBUL İçi 1000 TL. ve üzeri Siparişleriniz Aynı gün adresinize teslim edilmektedir [Hafta İçi Saat:09:00-16:00 Arası]

VİP Kargo Hizmeti

VİP Kargo sitemizdeki normal alışverişe ilave olarak sunulan hızlı teslimat sistemidir. VİP Kargo; Satın alınan ürünlerin 2 saat içerisinde [İstanbul sınırları içerisinde ve Hafta İçi 09:00-16:00 Arası]adrese teslim edilmesi hizmetidir.

VİP Kargo hizmet bedeli Kdv Dahil 50 TL. olup sipariş ödeme sayfasında VİP KARGO seçeneğini işaretlemenizle birlikte ödemenin yapılmasını müteakip havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte teslim süreci başlamakta,30 dk. içerisinde ürünler hazırlanarak teslimat adresine doğru yola çıkarılıp,en geç 2 saat içerisinde siparişlerinizin adresinize teslimatı sağlanmaktadır.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gereken hususlar..

Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.Ürününüzde bir eksik veya sorun varsa KESİNLİKLE TESLİM ALMAYINIZ. Bu gibi durumlarda kargo görevlisinden tutanak düzenlemesini talep ederek, bizimle iletişime geçip yapmanız gerekenlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.