Kredi kartı ile alışveriş güvenli mi?

Kolici.com.tr

İnternet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasını amaçlamaktadır.Bu amacın gerçekleşmesinin önündeki en önemli engellerden biri internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmamasıdır.Biz bu güveni tesis etmek için,bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi,sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz.Bütün sipariş aşamaları tamamen 128 bit ssl güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir.Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünün '' https:// '' ile başladığını göreceksiniz. Bu yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz.

Kredi kartı bilgileri kaydediliyor mu?

Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır.Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur.Biz kart numaranızın sade ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz.Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır.

Kolici.com.tr 'ye nasıl güveneceğim?

Biz 20 yıllık sektör deneyimimizle Kolici Oluklu Mukava Ltd.Şti.bünyesinde faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesiyiz.Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını [Tel, Adres, e-mail vs.] bulabilirsiniz.İş günlerinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilir,mesai saatleri dışında ise GSM numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız,bize telefon ederek alternatif ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.Müşteri temsilcilerimiz siparişleriniz için size yardımcı olacaktır.